Chceš vidět naše ďábelské děvky v akci ? Zavolej si našim ďáblicím o kód do této galerie a poznej vše !!!
 

Erotické povídky 


Rád by sis užil a potřeboval by jsi se pořádně rozehřát? Nemáš dost času na návštívení našeho chatu? Právě pro Tebe jsme napsali erotické povídky. Je libo klasiku nebo nějakou swingers párty? Či snad radši dvě lesbičky? Nebo tě láká něco úplně jiného? Nemusíš mít strach, všechny naše povídky Ti rozproudí krev v žilách a nejen tam.

Při tom má každá jiné téma, takže si zaručeně vybereš tu, která Ti nejvíc sedne. Pak už stačí jen vytočit naše žhavé číslo 909 427 101, kde ti všechny povídky dovyprávíme do ouška až do úplného konce. A koncem máme na mysli především tvůj slastný výstřik.


Naše ďáblice mají totiž neustále nové zážitky a sny, o které se vždy rády podělí a které ti milerády dají přečíst. Příběhy, kterými Tě vtáhnou do svého světa sexuální a erotické fantazie, do světa plného vášně, něhy a perverze. Tak se pěkně uvolni a přečti si, jak to máme rády.Cena volní na naše žhavé erotické povídky je jen 42 Kč za minutu včetně daně. maximální délka hovoru je 28 minut. 
Chcete dostávat vášnivé erotické povídky a novinky od Ďábelských děvek? Přihlaste se teď HNED !!!


 

Speciální kožené oděvy


Protivný zvuk budíku mě vytrhl ze sladkého snění a krutě vrátil do pondělní reality. Víkend utekl jako voda a já zase musím jít do práce, poslouchat protivného šéfa a snášet jeho výlevy vzteku. A ostatní? Ženské mě mezi sebe taky moc nevzaly. Asi se jim nelíbí, že mým jediným zájmem není poslední móda. Sotva jsem přišla do práce, hned se na mě šéf obořil, ohledně smlouvy, co mu jsem mu dala ve čtvrtek a stále mu leží na stole. „Jakto, že jste mi nevypracovala návrh smlouvy? Víte, že měla být hotová v pátek? Jak si to představujete? Tohle tedy poznáte na výplatě!“ Nemá cenu se hádat, šéf má vždycky pravdu. Nevím, co mě to popadlo. Hned jsem mu vpálila: „Víte co? Trhněte si nohou! Já tady končím!“ Otočila jsem se a vyběhla z kanceláře. No to jsem tomu dala. Je to blbec, ale peníze jsou třeba. Musím si něco najít. Zkusím Annonci. Beru ji od zadu, přeskakuji vážná i nevážná seznámení a několik dalších rubrik, až jsem našla kolonku „Volná místa“. Tužkou zaškrtávám místa, co přicházejí do úvahy.

Přiznávám moc jich není. Ani nevím proč, ale tenhle mě zaujal: „Hledáme mladou ženu s maturitou pro jednání se zákazníky. Předešlá praxe není podmínkou.“  Vytáčím uvedený telefon a příjemný mužský hlas mi oznámil místo a čas pohovoru. Koná se hned zítra. Dnes volno, udělám si čas jen pro sebe. Ráno vstávám a hned mě napadá, co si vlastně vzít na sebe? Co se asi hodí na přijímací pohovor? Ale co, moc toho na výběr nemám. Vezmu si volné džíny a tričko. Trochu nervózní vyrážím za novým zaměstnáním. Po krátkém hledání nacházím udanou adresu. Na štítě stojí „Speciální kožené oděvy.“ To asi nebude nic pro mě, pomyslím si. Obzvlášť, když vidím několik oháknutých holek, co se přišly o místo ucházet taky. No co, když už jsem tady… Slova se ujímá majitel butiku. Postupně si zve jednotlivé uchazečky k pohovoru. Já jdu jako třetí v pořadí. Usedám do luxusní kožené židle, která jde polohovat snad do všech stran. Majitel je asi pětatřicetiletý pohledný, štíhlý muž s omamným hlasem. Oblečený je stylově.
 
„Tak slečno, představte se a uveďte předchozí zaměstnání.“ Jmenuji se Nikola Šedivá, je mi třiadvacet let a po maturitě jsem pracovala u firmy… Majitel mě přerušil: „dobrá to stačí, pokud máte zájem, můžete nastoupit zítra.“ Trochu překvapená rychlým průběhem souhlasím. „Výborně, pokud nejste proti, budeme si tykat, ano? Já jsem Leon. Ale jistě chápeš, tady musí prodavačky chodit oblečené v našich výrobcích, je to něco jako pracovní oděv.“ A s okouzlujícím úsměvem mě vede do prodejny. Ostatní dívky zklamaně odešly a my jsme zůstali sami. Leon dal na dveře cedulku „Přestávka“ a zamkl. Tak co bychom pro Tebe vybrali? Jsi krásně štíhlá, to půjde snadno. Proběhl regály, obhlédl několik panen oblečených do kožených modelů a ve chvilce byl zpět s několika kousky. Zkus tohle. Pokud něco nebude sedět, tak to upravíme. Ukázal mi kde je kabinka a jemně postrčil dovnitř. Trochu nesvá si svlékám tričko a kalhoty a beru do rukou sukni. No sukni, je to spíš takový širší pásek. Uf, v tomhle mám já, obyčejná holka, chodit?

A k tomu ještě ten krťoulinký  korzetek, v předu na šněrování a s pěkně velkým výstřihem! No co, když je to pracovní oděv, tak co se dá dělat. Vycházím z kabinky a Leon se na mě dívá profesionální okem. „Ukaž? Ten korzet tady zúžíme a kousek zkrátíme, ať je vidět bříško. Co sukně? Jsi štíhlejší, než jsem si myslel. Bude potřeba ji kousek zabrat. Ještě to chce pásek, a je to.“ Šéf zapisuje pár poznámek k úpravě „pracovního oděvu“ a já se na sebe koukám do velkého zrcadla, které pokrývá celou stěnu. Vypadám dost vyzývavě, nikdy by mě nenapadlo něco takového si koupit. Přiznávám, moc mi to sluší a ta vůně černé kůže mě i tak nějak vzrušuje. „Tak co, spokojená?“ Vytrhne mě z rozjímání podmanivě znící hlas Leona. „Ještě to chce boty, ale ty tady bohužel nevedeme. Jakou máš velikost? Něco ti opatřím. Přijď sem v šest večer, to zavíráme. Nechám ti oblečení upravit a vyzkoušíš si ho.“ Vycházím na ulici a připadám si jako by to byl jen sen. Dojdu si na oběd, podívám se po městě a odpoledne uteče. Za deset minut šest vcházím do obchodu.

Leon právě obsluhuje slečnu, která si kupuje koženou bundu do pasu. Po zaplacení ji doprovází ven a zamyká za ní. Stahuje žaluzie a s úsměvem mi podává upravené oblečení. „Nikdo sem nevidí, tak se převlékni klidně tady.“ Svlékám si tričko, rozepínám podprsenku a nechávám z ní vyklouznout svá prsa. Přes hlavu si natahuji korzet. Ještě je potřeba utáhnout šňůrku, aby těsně obepnulotělo. ELeon nechal korzet zúžit, tak, že mi nyní výrazně zvedá prsa a vytváří mezi nimi krásnou soutěsku. Sundávám si džíny a oblékám černou minisukni s širokým ocvočkovaným páskem. Sukně je užší a snad ještě kratší než dopoledne. Těžce se do ní nasoukám, zapínám zip a upravuji pásek. Kupodivu se v ní dá velice pohodlně pohybovat, asi proto, že je tak krátká a přesně padne. „Tady máš boty. Vyzkoušej jestli ti padnou“, slyším zase ten podmanivý hlas, kterému se nedá odolat a beru do ruky lesklé černé lodičky na deseticentimetrovém podpatku. Těžce polknu a pomyslím si - tak na tomhle mám chodit?

Já, která i do tanečních chodila v botech bez podpatku? Nic na sobě nedávám znát a suverénně si je obouvám. Trochu vratkým krokem přistupuji k zrcadlové stěně a zírám na obraz před sebou. Tak tahle kočka to jsem já? To snad ne! Rázem mi stoupá sebevědomí do pro mě neznámých výšek. Teď by mě měl vidět šéf i s tou pitomou smlouvou! Panečku, to by mu spadla čelist! „Pro začátek to není špatné, ale musíš se v těch botách naučit pořádně chodit. To máš dnes za domácí úkol. Zítra tě seznámím se zbožím a ukážu ti co a jak. Svlékni se a odnes si to domů, ať se tu ráno nemusíš zdržovat převlékáním,“ slyším veselý Leonuv hlas. Svlékám si sukni a jak mám najednou plno sebevědomí, se smíchem pronesu: „K tomuhle se asi moc nehodí ty moje bavlněné kalhotky!“ „To tedy opravdu ne.“ Leon odešel do kanceláře a vrátil se s krabičkou, ze které vyndal nová, černá, saténová tanga. „Zkus tyto, budou určitě lepší.“ Sundávám bavlněné kalhotky, beru do ruky to krásně hladké nic. Chvilku si ty miniaturní kalhotky prohlížím.

Těžko se dá poznat, jak vlastně patří. Upravuji si je na zadečku a otáčím se dokola. Sedí přesně. „Ukaž se. Ty jsi opravdu kosmetikou nedotčená, viď? Ty ses dole nikdy neupravovala?“ Cítím se trapně a touhle Leonovou poznámkou trochu i poníženě. Chloupky mi opravdu vykukují z úzkých kalhotek snad všemi směry. Vypadá to strašně! Jeho chlácholivý hlas mě vytrhuje z rozpaků. „Neboj, něco s tím uděláme. Sundej si kalhotky a pojď se mnou vedle do kanceláře.“ Sedám si na koženou židli stejně jako ráno. Teď jsem však od pasu dolů nahá, a proto trochu nesvá. Leon mě odsouvá kousek dál, nohy mi dává na stůl. Trochu je oddálí a kleká si mezi ně. Nanáší na má třísla teplý vosk a vtírá jej do chloupků. Sotva vosk začíná tuhnout, přitiskne na něj folii. Bez sebemenšího varování ji prudce strhává. Leknutím nestihnu ani zaúpět. Dost to bolí, ale Leon pokračuje dál dokud mi nezůstane jen uzoučký proužek chloupků. Nůžkami zastřihuje délku, asi tak na centimetr a půl. Leon se zvedá a odchází do koupelny.

Chci se jít také umýt od vosku, ale šéf mě žádá, ať ještě počkám. Opět si kleká mezi mé nohy a nanáší holící pěnu na moji prcinku. Překvapeně sleduji jeho jemné ruce, které mě holicím strojkem zbavují toho co zůstalo pod tím proužkem. Strojek stírá pěnu i s mým ochlupením, nevyhýbá se ani mému zadečku. Během chvíle jsem hladká jako holátko. Odcházím se umýt a jdu k zrcadlové stěně zkontrolovat tu proměnu. Stojím tu jen v lodičkách a koženém korzetu a zírám na tu krásu kterou vidím. Mých 170 centimetrů je díky podpatkům lodiček prodlouženo do krásy ladné antilopy. Černá barva kůže zeštíhluje mou postavu a vyzývavě tvarujetrojky. S ní výrazně kontrastuje bílá barva plochého bříška, které přechází v holý Venušin pahorek. Ten proužek chloupků se nepočítá. Cítím se sexy a skvěle, jako nikdy doposud. V zrcadle vidím svého nového šéfa.  Na svůj věk vypadá moc dobře. Asi ho má proměna vzrušila, protože vidím přes kalhoty ztopořený úd. Zrychleně dýchá a jeho obličej je zbarven do červena. Přistupuje ke mně a lehce mi hladí ramena.

Tiše koukáme do zrcadla a prohlížíme tělo kousek po kousku. Jeho ruce pomalu sjíždí po mých pažích, přeskakují na bříško. Prsty jemně hladí každý kousek mého těla. Jedna ruka stoupá na má prsa a přes vonící kůži je hladí. Druhou rukou čechrá proužek mých chloupků. Otáčím hlavu a hledím do jeho vzrušením doširoka otevřených očí. Ten pohled trvá snad věky. Naše rty se pomalu přibližují a splývají v polibek. Ruka, která hladila můj podbřišek zajela ještě níž a začala si hrát s mým klitorisem. Cítím, jak nezadržitelně vlhnu a vzrušení se mi rozlévá celým tělem. Nohy dám lehce od sebe a nechávám jeho prsty vniknout dovnitř. Naše jazyky krouží a ovíjí se kolem sebe. Obracím hlavu k zrcadlu a sleduji tu krásu, kterou jsem až do dnes ukrývala pod volným oblečením. Pohled na ruku v mém rozkroku je poslední kapkou v poháru rozkoše. Prudký orgasmus rozechvívá mé tělo. Nohy se mi podlamují a třesou se v návalu rozkoše. Leonova ruka dál krouží po mých prsou a prsty dráždící mou kundičku nechávají doznít můj orgasmus. Poslední polibek. Odstupujeme od sebe, a já vidím úsměv v jejích očích. „Tak nezapomeň na domácí úkol!“Taky ujíždíš na kožených oblečcích? Rád by jsi si mě nějak načančal a nebo by jsi se naopak chtěl nechat načančat Ty ode mě? Máš svoje sny, touhy a fantazie o koženém overalu a vysokých kožených botičkách? Neváhej a zavolej své nadržené čubičce Anderejce a nějaký krásný nový příběh spolu vymyslíme a nebo Ti můžu povyprávět tenhle do posledních detailů, tak už na nic nečekej a vytáčej moje pekelné čísílko 909 609 709 a zadej můj šoustací kožený kód 60 a já už se o nás dva krásně postarám. Nehodí se Ti telefonek? Nevadí napiš mi SMS ve tvaru XX mezera Andrea mezera, Tvůj text a to vše mi odešli na číslo 909 30 30. Už teď se těším na naše radovánky.


Sexuální praktiky: kůže, kožené oblečení, chlupatá píča, holení kundy, prstění, dotyky, dráždění klitorisu, prstění, spodní prádlo

 
Doporučte náš sex po telefonu svému kamarádovi !
Provozovatel a kontakt: LevnySexPoTelefonu Copyright © 2010 all rights reserved
Zhotovitel: E-VISION International s.r.o.
Služby sex po telefonu, sms chat, mluvené erotické povídky, privátní chat a erotické povídky jsou určeny pouze pro starší 18-ti let. Cena za 1 minutu sexu po telefonu na číslech 909 609 709 je 60 Kč (pro všechny operátory v ČR). Cena za 1 minutu v mluvených erotických povídkách na číslech 909 427 101 je 42kč (pro všechny operátory v ČR). Cena za 1 Tvoji SMS odeslanou na číslo 909 30 30 je 30 Kč (pro všechny operátory z ČR, nelze ze Slovenska). Cena za 1 minútu sexu po telefóne na čísle 0900 600 300 je 1,6 € s DPH. Max. délka volání z ČR: 20 minut.
Výměnné odkazy: TopList SuperLink.cz | Nej Sex Videa | Xxx.CZIN.eu | Porno seznam | Denně aktualizovaná erotická videa zdarma | Porno zdarma | Porno zadarmo | Sex rodeo | Porno zadarmo | Axxxis porn | Nežný medvěd | Katalog webů | Katalog odkazů | Studentky amatérky | Výměna odkazů | Online firmy | Sex list.CZ | Sexworld | Erotická seznamka 69