Live - SEX po telefonuĎáblice NON - STOP pro Tebe !!!
 1. Výše kreditu
 2. Dokončeno

Chci volat levněji

Vždy se snažíme nabídnout našim klientům něco navíc. Jelikož víme, že peníze jsou pro nás všechny velmi důležité, přinášíme Vám způsob, jak na volání našim holkám a klukům ušetřit téměř polovinu. Cesta k tomu je velmi jednoduchá a představíme Vám ji v 5 krocích:

 1. V dolní polovině této stránky si vyberte balíček kreditů, který Vám nejvíce vyhovuje. Čím více kreditů si najednou koupíte, tím vychází cena jednoho kreditu výhodněji. Vyberte si jednu z možností klepnutím na ni.
 2. Zadejte telefonní číslo, pro které se má dobít Váš "ďábelský kredit" (číslo ze kterého budete telefonovat), zadejte e-mail, na který Vám z platební brány přijde potvrzení o provedené objednávce. 
 3. Zaplaťte objednávku přes zabezpečenou platební bránu GoPay
 4. Jakmile bude kredit připsán, přijde Vám na zadané číslo telefonu potvrzovací SMS zpráva o nabití kreditu. Zadané telefonní číslo je zároveň jediný identifikátor volajícího. Kredit se připisuje v následujících časech:
  • Online okamžité připsání kreditu: Vždy při platbě kreditní kartou a při platbě převodem u většiny českých a slovenských bank.
  • Do 24 hodin (v pracovní dny): Ostatní banky, které ještě nepodporují on-line převody.
 5. Zavolejte na telefonní číslo sloužící pro levné volání z ČR 226 254 007, ze SK 0220 570 059 (standardní telefonní číslo) a po vyzvání zvolte kód, který je zobrazen u vybraného profilu. Kredit z Vašeho "ďábelského účtu" se začíná odečítat až po zadání tohoto kódu. Kredit není nutné vyčerpat v jednom hovoru, ale můžete si jej rozdělit na libovolný počet hovorů. Platnost kreditu je neomezená. Cena volání na výše uvedená čísla za jednu minutu je 1,8 "ďábelského kreditu". Výši Vašeho kreditu si můžete ověřit zadáním kódu 111 v úvodu volání.

Vyberte výši kreditu:

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Údaje k platbě:


Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů