Live - SEX po telefonuĎáblice NON - STOP pro Tebe !!!

Denisa

Online
Jsem multiorgastická kurvička, která to dělá ráda s více muži najednou, nejsou mi cizí ani ženy, ráda si užívám sendvič, při kterém mám své otvůrky pořádně zaplněné. Zvládnu i jednoho do pusinky a do mých ruček.
Znamení: Blíženec Moje erotogení zóny: Když nebudu počítat svoji stále roztouženou kundičku, tak je to krček, ušní lalůčky, podpažní jamky, vnitřní strana stehen, zadeček, ale nejvíc prsa, bradavky.
Jaké mám oči: Modrošedé Kde to mám rád(a): Třeba ve svém bytě to miluju nejvíc v kuchyni a taky ve sprše, hodně se mi to líbí i v autě na zadním sedadle a nebo na kapotě.
Jaké mám vlasy: Promelírované pod ramena Jak to mám rád(a): Moc ráda začínám vzájemným orálkem, prostě luxusní 69. Hezky se u toho udělám a nabudím na pokračování, protože to pak miluju hodně tvrdě a divoce.
Moje míry: 90-58-88 Nejzajímavější místo na šukání: Hodně zajímavý místo může být pod stolem na svatbě.
Kolik měřím: 165 cm Sexuální praktiky: Miluju klasiku asi jako každý, ale jen to mi nestačí, tak dost ulítávám na tvrdším sexu, líbí se mi svazování, šukání do análu, prstění svých otvorů, oboustranný piss, pořádně hluboký kouření čuráka, sendvič s klobásou v puse, moc ráda u toho měním polohy, takže zezadu, koníček, na stojáka, ale mám ráda i něžný mazlení, dokážu chlapa hýčkat a sama jsem taky ráda hýčkaná.
Kolik vážím: 50 kg Na čem ujíždím: Jsem mrduchtivá děvka, takže ujíždím na chlapech.
Jaké mám prsa: Mám krásný, pevný větší dvojky… příroda pánové Nejdivočejší zážitek: Ten jsem měla když jsem jednou v noci šla z klubu a můj kamarád si zahrál na násilníka a já o tom neměla ani páru, že je to on.
Moje sexuální orientace: je pravda, že se považuji za heterosexuální, ale přiznám se, že jsem si to užila i s holkou a bylo to nádherný…ale pšššt to je tajemství Kdy mě tu zastihneš: Jelikož žiju sama, tak jsem tady pokaždé když mám chut a to je skoro pořád…z telefonku se vypínám jen když jdu s pejskem na procházku nebo nakoupit. Jinak si beru founek sebou i do pelíšku, takže mi můžeš volat kdykoliv na to dostaneš chut.
zavolej mi na
909 609 709 0900 600 300
a zadej můj kód 52
Cena hovoru 1min/60Kč (1,6€) Max. délka volání z ČR: 20 minut

Chceš vidět víc?

Zavolej mi a já ti řeknu tajný kód do mé soukromé galerie