Live - SEX po telefonuĎáblice NON - STOP pro Tebe !!!

Jasmína

Obsazeno
Moje růžová kundička umí stříkat jako pořádná fontána. Miluju, když mi tvrdě projíždíš obě dírky a plácáš mě u toho po prdýlce, jako svojí klisničku. Vezmi si mě zezadu, tahej za vlasy a pořádně přirážej.
Znamení: Lvice Moje erotogení zóny: chodidla, krk, prsa, podbříšek, prdelka a samozřejmě kundička.
Jaké mám oči: Zeleno-šedé Kde to mám rád(a): Nejvíc si to užiju když jsme sami doma a můžu si u toho zakřičet. Ráda si to ale zpestřím občas tam, kde nás může někdo pozorovat. Třeba v parku na lavičce, v kině v zadní řadě, ve zkušební kabince, kdekoliv nás napadne.
Jaké mám vlasy: Blond Jak to mám rád(a): Dráždíš mojí kundičku a svíjím se u toho tak dlouho, dokud nepromáčím všechno co je pode mnou. Pak lížu a saju tvoje koule, pohraju si s tvým čurákem a těším se, až mě bude tvrdě mrdat ve všech možných polohách.
Moje míry: 90-60-90 Nejzajímavější místo na šukání: Ve výtahu
Kolik měřím: 170 Sexuální praktiky: Moje specialitka je orální sex, squirt, ráda se nechám spoutat. Moc ráda mám i footfetish.
Kolik vážím: 50 Na čem ujíždím: Na luxusním prádélku všeho druhu, satén, hedvábí, krajky. Mám ráda i punčošky a podvazkové pásy. Nejlépe se cítím v černé nebo červené barvě.
Jaké mám prsa: Přírodní dvojky Nejdivočejší zážitek: Když jsem si hrála na pořádnou děvku se kterou si mohl dělat co chtěl!
Moje sexuální orientace: Bisexuálka Kdy mě tu zastihneš: Ještě uvidíme :)


zavolej mi za chvíli
Zavolat z ČR Zavolat z SK
a zadej můj kód 70
Kliknutím na tlačítko vytočíte číslo služby 909 609 709 z ČR nebo 0900 600 300 z SK.
Cena volání z ČR 60 Kč / min. vč. DPH, z SK 1,6 EUR/min. vč. DPH. Max. délka hovoru z ČR max. 20 minut. Jen pro starší 18 let. Provozuje: Starlink Media s.r.o. P.O. BOX 19, 341 01 Horažďovice.

Chceš vidět víc?

Zavolej mi a já ti řeknu tajný kód do mé soukromé galerie