Live - SEX po telefonuĎáblice NON - STOP pro Tebe !!!

Liana

Offline
Ráda ujíždím na krásných věcech, miluji sex v silonkách, podvazkách, pěkném prádelku, sex je pro mně vším a patřičně si ho užívám, ráda se pro Tebe načančám, třeba do luxusních botiček na vysokém podpatku.
Znamení: Beran Moje erotogení zóny: Prozradím Ti jedině do ouška, protože je to mé sladké tajemství :-*
Jaké mám oči: Hnědé Kde to mám rád(a): Nejraději v pelíšku, na pohovce, kuchyňské lince, můžou být i nečekaná místa.
Jaké mám vlasy: Blonďaté, dlouhé Jak to mám rád(a): Nejradši to mám zepředu, když si můžu dát své nohy na Tvé bradavky a společně se díváme jak Tvůj čurák ve mě mizí.
Moje míry: 95-60-90 Nejzajímavější místo na šukání: Asi na jedné zřícenině a pak taky pod mostem, kdy nad náma projížděl vlak. Klidně mi zavolej já Ti to ráda povím :)
Kolik měřím: 170 cm Sexuální praktiky: orál,anál,ve stoje,zezadu,na koníčka.zepředu,z boku
Kolik vážím: 55 kg Na čem ujíždím: Ujíždím ráda na krásném spodním prádelku, nejraději kraječkovém, taky mám ráda silonky a vysoké botičky na podpatku, jinak ráda mám i latex a nebo gumu.
Jaké mám prsa: přírodní čtyřky Nejdivočejší zážitek: Když jsme jeli banda známejch na chalupu slavit narozky a nějak pod vlivem alkoholu se to zvrhlo a byla z toho slušná swingers párty.
Moje sexuální orientace: heterosexuálka Kdy mě tu zastihneš: Hádej, hádej, hadači, jen si svojí Lianku pěkně pohlídej, kdy tu je a kdy né :-P
zavolej mi na
909 609 709 0900 600 300
a zadej můj kód 60
Cena hovoru 1min/60Kč (1,6€) Max. délka volání z ČR: 20 minut

Chceš vidět víc?

Zavolej mi a já ti řeknu tajný kód do mé soukromé galerie