Live - SEX po telefonuĎáblice NON - STOP pro Tebe !!!

Eva a Míša

Offline
Jsme tu pro Tebe dvě! Chceš slyšet naše čvachtající kundy, plné poševního sekretu? Chceš nechat od nás vykouřit to svoje žilnatý čůro? Postříkáš nám naše kozy, kundy a nebo to máš raději do prdelky?!
Znamení: ryba, střelec Moje erotogení zóny: Evča - Já mám jednoznačně krček, paže, bradavky, vnitřní stranu stehen. Míša - Já miluji ušní lalůčky, podbřišek, nožky, kundičku, kozičky.
Jaké mám oči: hnědé, šedomodré Kde to mám rád(a): Máme to rády u nás v pelíšku. Bydlíme spolu na kolejích a tam si denně užíváme.
Jaké mám vlasy: hnědé, blond Jak to mám rád(a): Jsme divoké a jsme hravé, už jsme to spolu dělaly nesčetněkrát, můžeme absolutně všechno a cokoliv a i do toho rády přimícháme Tebe.
Moje míry: 88-58-90, 90-58-89 Nejzajímavější místo na šukání: Evča - Jednoznačně na pláži, písek jsem měla všude, brr :) Míša - V obchodě s prodavačkou po zavíračce, na pásu jsme se pěkně vylízaly.
Kolik měřím: 160,163 Sexuální praktiky: trojka, jen my dvě, lízání, honění, prstění, kouření, onanie, zazdu, zepředu, na koníčka, na stojáka, z boku, mlýn, svazování, lehké S/M, myslím že se nebráníme ničemu, vyzkoušej nás a poznáš sám :)
Kolik vážím: 50,53 Na čem ujíždím: No přeci na Mišce :-D A já zase na Evči, chiii
Jaké mám prsa: dvojky, dvojky Nejdivočejší zážitek: Ten doufám zažijeme až s Tebou ďáblíků :-* :-*
Moje sexuální orientace: bisexuálky Kdy mě tu zastihneš: Zastihneš nás tu od 13:00 do 19:00hod, denně.
zavolej mi na
909 609 709 0900 600 300
a zadej můj kód 72
Cena hovoru 1min/60Kč (1,6€) Max. délka volání z ČR: 20 minut

Chceš vidět víc?

Zavolej mi a já ti řeknu tajný kód do mé soukromé galerie