Chceš vidět naše ďábelské děvky v akci ? Zavolej si našim ďáblicím o kód do této galerie a poznej vše !!!
 

Erotické povídky 


Rád by sis užil a potřeboval by jsi se pořádně rozehřát? Nemáš dost času na návštívení našeho chatu? Právě pro Tebe jsme napsali erotické povídky. Je libo klasiku nebo nějakou swingers párty? Či snad radši dvě lesbičky? Nebo tě láká něco úplně jiného? Nemusíš mít strach, všechny naše povídky Ti rozproudí krev v žilách a nejen tam.

Při tom má každá jiné téma, takže si zaručeně vybereš tu, která Ti nejvíc sedne. Pak už stačí jen vytočit naše žhavé číslo 909 427 101, kde ti všechny povídky dovyprávíme do ouška až do úplného konce. A koncem máme na mysli především tvůj slastný výstřik.


Naše ďáblice mají totiž neustále nové zážitky a sny, o které se vždy rády podělí a které ti milerády dají přečíst. Příběhy, kterými Tě vtáhnou do svého světa sexuální a erotické fantazie, do světa plného vášně, něhy a perverze. Tak se pěkně uvolni a přečti si, jak to máme rády.Cena volní na naše žhavé erotické povídky je jen 42 Kč za minutu včetně daně. maximální délka hovoru je 28 minut. 
Chcete dostávat vášnivé erotické povídky a novinky od Ďábelských děvek? Přihlaste se teď HNED !!!


 

Vyšetření čuráka na URL


Na chatu mám různé druhy klientů, ale jeden ve mně vzbudil touhu, kterou jsem nikdy předtím nezažila. Byla jsem vyděšená a vzrušená zároveň z jeho požadavků. A pak se mi zdál sen - pracuji jako lékařka na jedné klinice, v oddělení urologie. Už mám jen chvilku do konce ordinačních hodin, sestřička zařazuje karty pacientů a v tom někdo zaklepe. Přišel ke mně do ordinace s doporučením od obvodního lékaře na urologické vyšetření. Bylo už pozdě odpoledne a tak nevěděl, jestli ho přijmu. Ovšem když jsem ho uviděla, nebylo pochyb, že tohoto muže vyšetřím důkladně a velice ráda. Jirka, říkejme mu tak, řekl, proč přichází a ptal se, jestli ho ještě vezmu na vyšetření. Předložil mi doporučení od obvodního lékaře a sestra mu vypsala kartu. Jirka si mezitím odložil kabát, takže když sestřička dokončila nezbytné papírování, byl Jirka v triku a v džínách. Požádala jsem ho, aby si odložil i triko a změřila jsem mu tlak. To sice nebylo nutné, ale z jeho výrazu bylo zřejmé, že je z tohoto vyšetření nervózní a bojí se, a tak jsem chtěla, aby se trochu uvolnil. "Svlékněte se do spodního prádla, prosím" řekla jsem a Jirka si odložil i džíny a stál před námi jen v boxerkách. Přejela jsem pohledem po jeho krásném svalnatém těle. Podle vybavení, co měl mezi nohama, jsem odhadla, že i po této stránce nemá zřejmě žádnou vadu.

Ještě chvíli jsem se kochala, zatím co Jirka klidně stál. Poté jsem ho vyzvala, aby se položil na lůžko. Přistoupila jsem k němu a začala ho prohmatávat s obligátními otázkami: "Bolí, ne? A tady?" Pak jsem Jirku požádala:"Sundejte si boxerky" a Jirka je bez otálení sundal a odnesl si je ke hromádce oblečení. Když se vrátil, aby opět ulehl, cítila jsem, jak začínám vlhnout. Nebylo divu, Jirkův pták byl přiměřený svému pánovi - mladý, dlouhý a silný. Pod ním se houpaly dvě kulky, středně ochlupené a nalité semenem. Jirka ulehl a založil si ruce za hlavu. Já s profesionální tváří a neprofesionálním chtíčem zkoumala, zda se na jeho ocasu a varlatech nevyskytuje nějaká chybička. Stáhla jsem předkožku a očima i prsty jsem zjišťovala, jak je jeho žalud a tělíčko krásně hladké. Pak jsem přesunula svoji pozornost na koule. Potěžkala jsem je a ucítila, že jsou horké a plné mrdky. Protože mě zklamalo, že se Jirkův pták při prohlídce nepostavil, zmáčkla jsem jeho koule. Jirka vykřikl: "Auuu" a já se na oko udiveně ptala: "Copak, bolí?" Protože jsem chtěla, aby to Jirka při vyšetření neměl tak jednoduché a stál mu u toho čůrák, abych ho viděla plné kráse, řekla jsem si, že nejlepší způsob jak toho docílit bude odběr stolice. Postavila jsem Jirku a otočila ho zády k sobě. Řekla jsem mu, ať se předkloní a opře se rukama o lůžko. Jirka teď měl vystrčený zadek a čekal, co bude dál.

Když se ohlédl přes rameno, viděl mě, jak lékařskou vazelínovou mastí natírám skleněnou trubičku, asi dva centimetry v průměru. Přistoupila jsem k němu, levou rukou mu roztáhla půlky a pravou opatrně tlačila trubičku dovnitř. Ovšem při odběru se trubička hned vytáhne a uzavře, kdežto já ji zasunovala dovnitř a zase ven, což jsem odůvodnila nutností kvalitního vzorku. Když jsem si dohrála, vytáhla jsem ji ven a připravila vzorek k rozboru do laboratoře. To, co jsem od této procedury očekávala, se samozřejmě stalo. Jirka při odběru pociťoval silné vzrušení a jeho pták se k mé velké radosti postavil. Styděl se přede mnou - nahý a topořící, proto si přikryl rozkrok rukama. Nakázala jsem mu, ať se otočí a řekla jsem mu, že nyní provedeme odběr moči."Protože Ti stojí penis", řekla jsem "musíme Ti odebrat moč jinak." Vzala jsem z regálu dlouhou tenkou umělohmotnou hadičku a ukázala mu ji. Hadičku jsem namazala gelem a chytla ji do pravé ruky. Druhou rukou jsem pevně zmáčkla Jirkův žalud, čímž jsem docílila, aby se rozevřelo ústí močové trubice. Pomalu jsem začala zasunovat katetr do Jirkova ocasu. K druhému konci cévky jsem postavila kádinku. Asi po 20-ti sekundách pomalého zasouvání, jsem narazila na svěrač měchýře. Jemně, ale vytrvale jsem tlačila sval povolil. Trubičkou začala protékat žlutá moč, která naplnila celou kádinku.

Odebrala jsem vzorek pro laboratoř a zbytek vylila. Pak jsem se na Jirku dlouze zadívala a řekla:"Teď chci vzorek semene"."Neboj se nemusíš přede mnou masturbovat, spojíme to s vyšetřením prostaty", řekla jsem. Jirka se opět postavil a opřel se rukama o lehátko. "Ještě než začneme dostaneš klystýr, aby si byl čistý", poznamenala jsem. Zeptala jsem se ho kdy byl naposledy na velké. "Ráno" odpověděl. Tak to bude stačit 1/2 l. Naplnila jsem klystýrový balónek a jemně vsunula trubičku do jeho pevného zadečku. Chvilku jsem nic nedělala, aby si zvykl. Potom jsem vtlačila celý obsah do střev. Mohla jsem ho samozřejmě poslat na záchod se vyprázdnit, ale toužila tak nějak po jeho ponížení přede mnou, protože to byl takový hřebec. A já nad ním chtěla mít moc. Rukama jsem přidržela pod jeho zadkem kovovou nádobu, aby se mohl vyprázdnit. Byl proti, ale nakonec mu stejně nic jiného nezbylo. S radostí jsem pozorovala, jak z něho voda odchází spolu s výkaly. Začala jsem být dosti vzrušená, nenápadně jsem si promnula poštěváček, abych si trošku ulevila. Když se úplně vyprázdnil, otřela jsem důkladně jeho zadeček vlhčenými ubrousky. Pak jsem silnou vrstvou promazala jeho konečník, který byl k mé spokojenosti už dost rozšířený. Nanesla jsem si vazelínu i na ruku, vsunula mu do konečníku jeden prst a začala uvnitř jemně hladit stěny svěrače.

Ten se brzy uvolnil, dírka se stále více a více rozšiřovala, takže se do ní vešly postupně 3 prsty. Ty i na dále zvětšovaly zadní branku do ráje až se mi podařilo to, o čem jsem snila. Ruka mi zajela dovnitř až po zápěstí. Nahmatala jsem prostatu. Při tomto průzkumu prsty Jirku stále silněji vzrušovaly, a tak jeho čůrák stál jako skála. "Nyní můžeme provést odběr", řekla jsem a začala jemně stimulovat prostatu. Na Jirkovi bylo znát, že se mu to líbí čím dál víc a tak jsem ho takto dráždila asi 5 minut. Potom jsem uchopila do levé ruky zkumavku a přitiskla ji ke špičce žaludu. Prsty pravé ruky jsem několikrát silně zatlačila na jeho prostatu až do zkumavky začaly téct první kapky bílého a horkého semene. z Jirkova výrazu bylo znát, že se mu to moc líbí, i když ho má stimulace trochu bolí. Uzavřela jsem zkumavku a přidala ji k ostatním. "Už jenom jedno vyšetření a budeme hotovi" uklidňovala jsem ho. Jelikož to má být biopsie varlat, nechala jsem Jirku položit na gynekologické křeslo a uchytila mu nohy páskami. Toto vyšetření je bolestivé a já mu chtěla tak nějak ublížit.

Vzala jsem Jirkovi kulky do ruky a lehce jsem mu je masírovala a při tom mu vysvětlovala, že nemusí mít strach a že nebude mít žádné následky. Přitom jsem mu koule podvázala hadičkou na cévkování. Potřela jsem mu z boku šourek a přiložila ostrou jehlu k napnuté kůžičce. Pak jsem začala jehlu zasunovat skrz šourek do varlat. Myslím, že ho to bolelo, hlavně ze začátku, protože se mu začaly třást nohy. Když viděl, jak natahuji bílý výtok do jehly, skoro upadl do bezvědomí. To samé jsem udělala i s druhým varletem, ale s tím rozdílem, že jsem zabodla jehlu podstatně brutálněji. Pak jsem potřela jeho šourek desinfekcí a vstříkla oba obsahy stříkaček do zkumavek a dala je k ostatním. "Tak a už to máte za sebou", řekla jsem. Jirka se oblékal, zatím co já poslala sestřičku se vzorky do laboratoře. „I když to nebylo moc příjemné vyšetření, rád bych ho někdy znovu podstoupil, pod vaším dohledem, ale bez přítomnosti sestry, madam“, řekl skoro neslyšně. „Ráno v šest tady budu, přijď a zažiješ mnohem pestřejší vyšetření“, odpověděla jsem stroze.
Taky by jsi rád zažil takové vyšetření?....Zaujal Tě můj příběh na tolik, že Ti může čurák prasknout a koule jen vyždímat do poslední kapičky?! Tak na co ještě čekáš?....zavolej své madam Báře! 909 609 709  a zadej můj odběrovej kód 58 a já se o Tebe už mileráda postarám a nebo Ti mileráda dovyprávím tenhle příběh, stačí si jen vybrat! Co myslíš, ukázal se tu druhý den Jirka?....
Sexuální praktiky: Vyšetření u lékaře, vyšetření prostaty, doktorka a pacient, vyšetření prostaty, URL, odběr semene, odběr moči, cévkování, klystýr, ponížení, nadřazenost, výstřik semene, píchání varlat, laboratoř, pomůcky

 
Doporučte náš sex po telefonu svému kamarádovi !
Provozovatel a kontakt: LevnySexPoTelefonu Copyright © 2010 all rights reserved
Zhotovitel: E-VISION International s.r.o.
Služby sex po telefonu, sms chat, mluvené erotické povídky, privátní chat a erotické povídky jsou určeny pouze pro starší 18-ti let. Cena za 1 minutu sexu po telefonu na číslech 909 609 709 je 60 Kč (pro všechny operátory v ČR). Cena za 1 minutu v mluvených erotických povídkách na číslech 909 427 101 je 42kč (pro všechny operátory v ČR). Cena za 1 Tvoji SMS odeslanou na číslo 909 30 30 je 30 Kč (pro všechny operátory z ČR, nelze ze Slovenska). Cena za 1 minútu sexu po telefóne na čísle 0900 600 300 je 1,6 € s DPH. Max. délka volání z ČR: 20 minut.
Výměnné odkazy: TopList SuperLink.cz | Nej Sex Videa | Xxx.CZIN.eu | Porno seznam | Denně aktualizovaná erotická videa zdarma | Porno zdarma | Porno zadarmo | Sex rodeo | Porno zadarmo | Axxxis porn | Nežný medvěd | Katalog webů | Katalog odkazů | Studentky amatérky | Výměna odkazů | Online firmy | Sex list.CZ | Sexworld | Erotická seznamka 69