Chceš vidět naše ďábelské děvky v akci ? Zavolej si našim ďáblicím o kód do této galerie a poznej vše !!!
 

Erotické povídky 


Rád by sis užil a potřeboval by jsi se pořádně rozehřát? Nemáš dost času na návštívení našeho chatu? Právě pro Tebe jsme napsali erotické povídky. Je libo klasiku nebo nějakou swingers párty? Či snad radši dvě lesbičky? Nebo tě láká něco úplně jiného? Nemusíš mít strach, všechny naše povídky Ti rozproudí krev v žilách a nejen tam.

Při tom má každá jiné téma, takže si zaručeně vybereš tu, která Ti nejvíc sedne. Pak už stačí jen vytočit naše žhavé číslo 909 427 101, kde ti všechny povídky dovyprávíme do ouška až do úplného konce. A koncem máme na mysli především tvůj slastný výstřik.


Naše ďáblice mají totiž neustále nové zážitky a sny, o které se vždy rády podělí a které ti milerády dají přečíst. Příběhy, kterými Tě vtáhnou do svého světa sexuální a erotické fantazie, do světa plného vášně, něhy a perverze. Tak se pěkně uvolni a přečti si, jak to máme rády.Cena volní na naše žhavé erotické povídky je jen 42 Kč za minutu včetně daně. maximální délka hovoru je 28 minut. 
Chcete dostávat vášnivé erotické povídky a novinky od Ďábelských děvek? Přihlaste se teď HNED !!!


 

Otrokyně svého pána


Vyvrcholení jsi mi však výslovně zakázal. Nemůžu se dočkat Tebe, svého Pána. Dychtivě toužím po Tvých dotecích, po Tvém vlhkém a mrštném jazyku, po velkém ztopořeném ocasu. Zatím cítím Tvou přítomnost jen ve své fantazii. Pomalu se oddávám něžnému laskání nadržené kundičky. Stačí se letmo dotknout nasliněným prstem špičky poštěváčku a tělem mi projede neskutečná slast. Šukala bych teď hned. Kundička je úplně mokrá. Slyším bouchnutí dveří, kroky po chodbě. Doléhají ke mně zvuky bouchání skříněk, cinkání skleniček, šustění papíru. Ležím přesně v pozici, v jaké jsi mě Ty, můj Pán chtěl po příchodu vidět. Neodvážila jsem se ani zakrýt se dekou. Po chvilce se přeci jen začaly kroky blížit k ložnici. "Jsi to ty, Pane?" Nikdo neodpověděl. Najednou cvak, ucítila jsem na svém zápěstí chladný kov. Další cvak a mně došlo, že mám na rukou pouta. Začala jsem se cítit absolutně bezmocně. Byla jsem naštvaná, že si tak se mnou můj Pán hraje. Doufala jsem, že je to on. On však nepromluvil. Začala jsem se vztekat a zmítat.

Za to jsem si nejdříve vysloužila roubík do pusy a připevnění pout k posteli. Už jsem měla volné jen nohy, začala jsem kopat kolem sebe. Nebylo mi to nic platné, ten někdo mi přisedl stehna. Cítila jsem, že mi nohu do něčeho navléknul, stáhnul a přivázal za jeden konec postele. Druhou nohu taktéž. Ležela jsem na zádech, s rukama za hlavou a doširoka od sebe roztaženýma nohama. Už jsem nemohla klást jakýkoliv odpor. Začala jsem se opravdu bát. Po chvilce jsem na kundě ucítila dotyk nějaké předmětu. Odhadovala jsem to na nějaký provázek, provaz. Ten někdo mi tím jezdil po celém těle. Byla jsem napjatá jak struna. Najednou dotyky přestaly. Osoba se ode mne vzdalovala. Využila jsem toho a snažila se vykroutit z pout. Marně. Kroky se zas rychle přiblížily. Mezi kozy mi najednou někdo vložil nějaký předmět. Po chvíli jsem si uvědomila, že mě to strašně studí. Cítila jsem, jak ze mě pomalu stéká rozpouštějící se voda. Došlo mi, že mám na sobě kostku ledu. Postupně jsem dostala takových kostek na různá místa několik.

Poslední kostku na pahorek, kousíček od poštěváčku. Studilo to, setřepala jsem to ze sebe, to jediné jsem mohla udělat. V tu chvíli promluvil a mně se ulevilo. Po hlase jsem poznala Pána. "Tak takhle ne, holčičko. Teď Ti naložím další várku kostek. Neshodíš ani jednu. V opačném případě Tě budu muset potrestat. Víš, že to dělám nerad, ale musím Tě naučit poslušnosti. Cukni sebou a vysloužíš si pět ran rákoskou. Je to jasné?" zeptal se a strhl mi šátek z očí. Zadíval se mi do očí a svou otázku zopakoval. Přikývla jsem na znamení souhlasu. "Hodná čubička, hodná". Tentokrát ledu bylo víc, studilo to, nebylo to vůbec příjemné. Jak voda odtávala na mém horkém těle a stékala po čůrcích , šimralo to. Měla jsem co dělat abych se nepohnula. Když však voda z ledu začala stékat i mezi pysky kundičky a Pán se dotknul společně s vodou naběhlého poštěváčku, zavrtěla jsem se rozkoší. Tímto pohybem jsem bohužel ze sebe setřásla zbytky ledových kostek. To se Pánovi samozřejmě ani trošku nelíbilo.

"Takže čubička by si chtěla užívat, ale poslouchat to ne? Varoval jsem tě". Podle výrazu jeho tváře mi bylo jasné, že teď budu potrestaná. Pán mi odepnul pouta na nohou i rukou, přikázal mi lehnout si břichem přes jeho klín a nastavit zadek. Důtkami vyplácel poprvé. Nešetřil mě ani u první rány.Aaauuu !!! Bolest byla šílená. Za každou ránu jsem ještě musela poděkovat. Myslela jsem si, že nevydržím víc jak dvě rány. Natož pět ran. Jenže Pán se rozhodl mi můj trest zdvojnásobit, za shození ledu z mého těla. První rána, druhá rána. U třetí rány jsem zapomněla poděkovat, za což jsem si vysloužila další dvě rány navíc. V polovině trestu jsem si měla kleknout na zem, vytáhnout Pánův ocas z kalhot a jemně ho pět minut olizovat a sát. Po páté ráně jsem se celá rozklepaná vrhla pánovi do rozkroku. Vytáhla jsem pěkně nadrženého ptáka, stál mu už v kalhotách. Snažila jsem se co nejjemněji sát žalud, sjížděla jsem celou plochou jazyka od špičky čůráka až ke kořenu. Pán odpočítával pět minut. Měla jsem na něho strašnou chuť, a hlavně chtěla jsem už šukat. Být mrdaná několik hodin v kuse až do omdlení, jako poslední zasraná čubka.

Po vypršení času mi Pán zvedl hlavu a poručil mi nastavit zase zadek na dokončení exekuce. Zadeček už na sobě nesl stopy bití, červené pruhy pálily jako čert. "Víš, že to musí být, maličká. Už jen chvilka a budeš to mít za sebou. Zvládneš to?" zeptal se a vytáhl mi roubík. Chtěla jsem říct ne, už mi to stačilo, ale hrdost za mě odpověděla, že vydržím i dvakrát tolik. Pán vypadal překvapeně, tohle nečekal. "No jak myslíš. Pokud si myslíš, že pořádný výprask Ti prospěje, máš ho mít. Připrav se na to, že si nesedneš". "To pak, ale nebudu moct nasednout na Tebe jako na koníčka", mile jsem se usmála." To si děláš ze mě legraci? To mám z Tebe vymlátit duši? To by se ti líbilo??" Tak to se šeredně pleteš, Ty jedna malá děvko. Přines si obojek a vodítko, nechal jsem ho ležet v kuchyni na stole! A pěkně po čtyřech!!" Pánův hlas zněl hodně důrazně. Neopovážila jsem se ani ceknout. Z pokoje se ozvalo "opovaž se to vzít do ruky, hezky jako správná čubka do zubů!!". Aby svým slovům dodal větší váhu, přišel ke mně. V ruce držel kovové skřipce a významně si s nimi pohrával. Vypadaly opravdu dost drsně. Tuhle věcičku bych cítit na svých bradavkách nechtěla.

Rychle jsem popadla do zubů vodítko i obojek a podívala se na Pána, čekajíc jeho další rozkazy. „Pojď hezky poslušně za mnou“. V obýváku se Pán usadil pohodlně do křesla a rukou mi pokynul, ať jdu blíž. "Sedni!!" zněl jeho příkaz. Chtělo se mi brečet. Mám zapotřebí takového ponížení? "Podej mi obojek, ať Ti ho můžu nasadit! Ať vypadáš jako správná čubka. Ještě jsem Ti k tomu koupil postroj". Obojek byl na svém místě a Pán na mě začal soukat jakousi koženou soustavu provázků. Prsa jsem měla podvázaná, trčela do prostoru. Poslední provázek mi Pán rafinovaně umístil mezi nohy, který spojil s provázkem u krku. Kdykoli jsem chtěla napřímit hlavu, provaz se mi zaryl do kundy. Nebylo možné se postavit. Pán mi zničehonic zajel zezadu rukou do kundy. Smočil ji v mé lepkavé štávě řinoucí se z kundy. "Tak děvka je nadržená? To je neskutečné, myslíš někdy na něco jiného? „Chtěla by si vymrdat, že jo?? Odpověz!!“ Byla to lákavá představa, po pravdě jsem odpověděla, že bych moc chtěla. "A jak bys to chtěla, kurvičko?" „Miluji, když mi lížeš kundičku, pane. Chci, abys mě šukal zepředu i zezadu. Chci šílet rozkoší". Těšila jsem se, že mě Pán vysvobodí z nepohodlného oblečku a ukojí mou touhu.

"Lehni si na záda! Hned!“ V tom oblečku to šlo velmi špatně, cítila jsem se v poloze na zádech příšerně zranitelně. Bradavky trčely, doširoka otevřená kunda s volným přístupem. Pán se ke mně naklonil, očichal kundu, důkladně prohlédnul, jestli je dostatečně umytá. Při této proceduře jsem se málem propadla hanbou do země. Když uznal, že kunda je čistá a voňavá sklonil se nad ní a jemně mi přejel jazykem po poštěváčku. Párkrát to zopakoval. Vrněla jsem blahem. Pán pokračoval v lízání. Přidal k tomu jemné sání poštěváčku. Po chvíli zrychlil v tempu. Už, už jsem se málem udělala, když v nejlepším Pán přestal. "Pokračuj, prosím" špitla jsem"udělej mi to, prosím". Bylo to šílené, kunda byla rozpálená do běla, neukojená. "Zasloužíš si to, Ty děvko?" Odpověděla, že si myslím, že ano. Vyvedl mě z omylu. "Za to provokování?" Ani náhodou! Uděláme si malou procházku po bytě. Na čtyři, šup! Bude tělocvik" zlomyslně se ušklíbl. Sedl si do křesla a hodil po mě bačkorou. "Přines, feno!" Přistoupila jsem na jeho hru, doufala jsem, že mi po tom dovolí dlouhý orgasmus. Pána hra na aportování začala bavit. Přinesla jsem mu bačkoru v zubech. On mě za to podrbal za ušima a znovu odhodil s příkazem "přines!" Provaz se mi zařezával do kundy víc a víc,  a  byl od jejich šťáv docela mokrý. Přestože to bolelo, na druhou stranu mi provaz mezi nohama dělal dobře.

Byla jsem permanentně nadržená už snad hodinu. Bez jakéhokoliv vyvrcholení. Začala jsem se pánovi třít jako kočka o nohy a obličejem se otírala o jeho nadmutý poklopec na kalhotách. Přes látku jsem cítila jeho vzrušení. Bez dovolení jsem mu vytáhla ptáka ven z kalhot a začala jsem ho divoce kouřit. Odhodil mě jako nějakého otravného psa. Bylo mi do breku. "Sedni a dívej se!!!", přikázal mi. Vzal si svou chloubu sám do ruky a začal si ho přede mnou honit. Slastně při tom sténal a vykřikoval. Chtěla jsem jeho ptáka v sobě a on si ho tady klidně honí. "Otevři tlamu, čubko, ať Ti ji vystříkám! Všechno hezky spolykáš!"Zrychloval pohyb ruky nahoru a dolů. Bylo šílené jen se dívat a nesmět se dotknout. Po chvíli následoval mohutný výstřik, který Pán však v poslední vteřině nasměroval na zem. Cítila jsem se jako nula, co není ani hodna k tomu, aby mohla spolykat čerstvé sperma. Když bylo po všem, Pán se na mě jen podíval a řekl " Nezasloužila sis to, příště, když budeš opravdu poslouchat, Tě nechám tu mrdku spolykat. Dneska smíš jen vylízat všechnu tu dobrůtku ze země. To máš místo večeře...Líbí se Ti mít v moci ženu? Rád dáváš příkazy a trestáš? Řekni mi svoje povely, splním je, a když ne, chci být potrestaná909 609 709 kód 58 !!! Ráda Ti splním všechna Tvá přání a rozkazy, jsem poslušná čubka co plní svému paníčkovi jeho povely, zkus mě, nebudeš litovat můj pane!!Sexuální praktiky: Dominance, submisivita, dominantní muž, submisivní žena, otrokyně, subka, subinka, ponižování, tresty, výprask, kouření, lízání, svazování, hra na otroka, masturbace, onanie, svazování, pouta, provazy, rozkazy, příkazy, poslušnost, oddanost, stříkání, orál, orální sex, mučení, lehké S/M

 
Doporučte náš sex po telefonu svému kamarádovi !
Provozovatel a kontakt: LevnySexPoTelefonu Copyright © 2010 all rights reserved
Zhotovitel: E-VISION International s.r.o.
Služby sex po telefonu, sms chat, mluvené erotické povídky, privátní chat a erotické povídky jsou určeny pouze pro starší 18-ti let. Cena za 1 minutu sexu po telefonu na číslech 909 609 709 je 60 Kč (pro všechny operátory v ČR). Cena za 1 minutu v mluvených erotických povídkách na číslech 909 427 101 je 42kč (pro všechny operátory v ČR). Cena za 1 Tvoji SMS odeslanou na číslo 909 30 30 je 30 Kč (pro všechny operátory z ČR, nelze ze Slovenska). Cena za 1 minútu sexu po telefóne na čísle 0900 600 300 je 1,6 € s DPH. Max. délka volání z ČR: 20 minut.
Výměnné odkazy: TopList SuperLink.cz | Nej Sex Videa | Xxx.CZIN.eu | Porno seznam | Denně aktualizovaná erotická videa zdarma | Porno zdarma | Porno zadarmo | Sex rodeo | Porno zadarmo | Axxxis porn | Nežný medvěd | Katalog webů | Katalog odkazů | Studentky amatérky | Výměna odkazů | Online firmy | Sex list.CZ | Sexworld | Erotická seznamka 69